top of page
asu-tst-bnr.png

TESETTÜR KUAFÖR

ASUMAN ERCAN HAİR STUDİO

Açıldığı günden buyana SADECE BAYAN ÇALIŞAN konseptini uygulayan salonumuz,tüm müşterilerimizin rahatını düşünülerek dizayn edildi. Başka bir bölüme geçmek zorunda kalmadan 150 m2 salonumuzda sizleri en iyi anlayan ve sizlere altarnetifler sunanabilecek, uzun zamandır profesyonel şekilde çalışan ,konusunda uzman, yetişmiş , güleryüzlü, eğitimlerine hız kesmeden devam eden personelleriyle, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmayı prensip haline getirmşitir.   

asumanercan_5573.jpg
Çiçekfon_1.jpg
asumanercan_2375_1.jpg
ocak4.jpg
asumanercan_mart_son.jpg

İYİ BİR TESETTÜR KUAFÖRÜ BULMAK ÇOK MU ZOR ?

NEDEN GOOGLE DA İSTANBUL’ UN EN YUKSEK PUANLI KUAFÖRÜ ASUKUAFÖR ?

İyi bir tesettür kuaförü bulmak gerçekten zor bir iş olabiliyor. Sizi çok iyi anlıyoruz. Bu yüzden, Profesyonel kadromuzdan , tüm detayları düşünülerek taasarlanmış 150 m2 salonumuza kadar, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Uzun zamandır Profesyonel olarak branşlarında çalışan uzman profesyonel kadrosuyla hizmet veren ekibimiz, her yıl belli aralıklarla aldıkları eğitimlerle ,hem trendleri takip edip hem de siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için gelişimlerine devam etmekte.

Önemli olanın, sadece dinlemekle yeterli olmadığınız biliyoruz. Bu yüzden profesyonel kadromuz sadece sizleri dinlemekle kalmıyor ,ayrıca siz değerli müşterilerimizi anlayarak da, sizlerle birlikte hayal ettiğiniz ve düşlediğiniz saçları tasarlayarak gerçeğe dönüştürüyoruz.

Temiz Geniş Salon , Güler yüzlü Profesyonel Personel , Rahat ulaşım ve Park sorunu olamayan bir TESETTUR KUAFOR u arayan tüm müşterilerimiz için, ASUKUAFÖR her zaman İstanbul'da  en iyi hizmeti veren tesettur kuafor olarak, vizyonundan ve çalışma prensiplerinden ödün vermeden çalışmalırna devam ediyor olacaktır.

  GALERİ  

bottom of page