top of page
MAYDAY ASUKUAFÖR.fw.jpg
MAYDAY ASUKUAFÖR_1_1.fw.jpg

SAÇLARINIZI CANLI TUTUN

     Saçlarımız yapıları gereği canlıdır ve bu yüzden çok hassastır .Dış etkenlere olan dayanıklılığı sahip oldukları güce göre değişir. Yanlış bakım ürünleri ve yanlış uygulama nedeniyle cansızlaşabilir,  uzamayı reddedebilir, mat bir görünümü olur ve hatta size küsebilirler. Saçlarınızı iyi tanımazsanız , zaten gün içinde yeterince dış etkenlerden yorulan saçlarınızın ihtiyaçlarını, yeterince karşılamazsanız, bilinçsizce işlem uygularsanız, yıpranmaktan başka caresi olmayan saçlarınız cansızlaşır ve hatta dökülmeye kadar giden istenmiyen sonuçlarla karşılaılmasına neden olabilir. 

     Saçlarınızın bakımı için önerilen aralıklarla yıkamanız saçlarınızın kuvvetlenmesine canlılaşmasına yeterli olmayacaktır. Yıpranmayı önleyici ve dış etklenlere karşı kuvvetlendirici bakımlar uygulamak saçlarınızın doğal ve canlı görünümüne kavuşmasını sağlamak için en iyi yoldur.Bakımlı ve özenli saçlar kişinin kendine olan öz güvenini artırmakla beraber ayrıca size pozitif bir enerji sağlar.

     Saç bakımı kullanılmasında 2 önemli nokta bulunmaktadır.

1 - SAÇ BAKIMI ÜRÜNÜ SEÇİMİ

     Saçlarınız için kullanacağınız bakım ürünü çok önemlidir. Saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bileşenleri geri yüklemesini gerçekleştirmelidir. Bu yüzden ASUKUAFÖR olarak ; Elimain teknolojisi üretilen HUSH MAYDAY ürününü siz değerli müşterilerimiz için öneriyoruz. 

     HUSH MAYDAY , Çift yönlü etkisi ile Hem profesyonel işlem öncesi saçınızı koruma altına alır hemde yıpranmış olan saşlarınızı anında yapılandırarak güçlü, parlak ve sağlıklı görünümüne kavuşmasını sağlar.        

mayday4.fw.jpg
mayday5.fw.jpg

      HUSH MAYDAY , aşırı yıpranmış ve işlem görmüş saçlar için , saçın kalbine nufus eden ve anında etkisini gösteren bağ oluşturucu bir bakımdır. HUSH laboratuvarlarında geliştirilmiş olan Elimain® teknolojisi sayesinde zayıf, yıpranmış ya da kırılgan saçlara kaybettiği nem ve amino asitleri geri yükler, kimyasal işlemler esnasında yıpranmasını önler, yıpranmış saçların da içten dışa onarılmasını sağlar.

        

2- YANLIŞ UYGULAMALARDAN KAÇINMAK

     Saçlarınızın bakımı için önemli olan 2 nci etkende uygulama şeklidir. Duğru ürünü bulsanız bile doğru uygulama yöntemini gerçekleştirmediğiniz sürece bakım ürünlerinin etkisini ya yeterince göremeyebilir yada süresini azaltabilirsiniz. Bu konuda uzman yetişmiş personelimizle siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda saçınıza uygun en doğru bakımı bulup , profesyonel bir şekilde saçınıza uyguluyoruz. Hem tam etkiyi almanız hemde uzun ömürlü kullanım için en doğru salonu seçmiş olacaksınız.       

bottom of page