top of page
IMG_0135.jpg
IMG_0141.jpg

ASUMAN ERCAN

Merhabalar, 1984 yılında İstanbul` da doğdum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra daha önce de ilgimin yoğun olduğu kuaförlük ve güzellik sektöründe profesyonel iş hayatıma atıldım. Uzun bir süre sektörün önde gelen ustalarıyla hem çalışma hem de özel eğitimler alma şansım oldu. Ayrıca bu süre içinde Kuaförlük ve Renk Danışmalığı branşlarında, tüm gerekli mesleki eğitimlerimi, usta öğreticiliğe kadar hem MEB hem de sektörün önde gelen ustalarından özel eğitimlerle tamamladım.

14 yıl önce farklı bir konseptle, kendi markam olan ASUMAN ERCAN HAİR SALON markasını kurdum. Tamamı Sadece Bayan çalışan Bayan Kuaför Salonu olarak, çok kısa bir zamanda İstanbul`da tüm bayanların tercih edikleri salon markası haline geldik.  2022 yılının başında başlattığımız Güzellik salonu bölümümüzle de beraber, şu an hem Yurtiçi hem de Yurtdışı müşterilerimizin tümüne, Uzman Renk Danışmanlığı, Kuaförlük ve Güzellik sektöründe en kaliteli hizmeti verebilmek adına; Hem salon eğitimleri hem de kişisel eğitimlerimiz olmak üzere siz değerli müşterilerimize en seçkin ve kaliteli hizmeti vermek adına, çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Müşterilerimize sadece Kuaförlük, Kişisel Bakım ve Güzellik olarak verdiğimiz hizmetlerimizin dışında İmaj Danışmanlığı, Uzman Renk Danışmanlığı konularında da profesyonel destek sunmaktayız. Renklendirme, Kişisel Bakım ve Güzellik konusunda her biri alanlarında uzman ve profesyonel ekibimizle, ASUMAN ERCAN HAİR and BEAUTY ailesi olarak siz değerli müşterilerimizi “Sizin Stiliniz, Bizim Tutkumuz” mottosuyla İstanbul`da en seçkin, kaliteli ve doğru hizmeti vermeye her zaman devam ediyor olacağız.    

 

                                                                                                                                                             

asuuu_site_kucuk_foto.png
bottom of page